High Tea is een prachtige en gezellige manier om eens, in gezelschap met vrienden en/of familie, te genieten van de meest smakelijke lekkernijen. Bij De Paalkoepel in Haren / Groningen zit u goed voor de Engelse traditie. In een knusse ambiance aan het Paterwoldsemeer. Kies voor het genot van verse thee en een variatie aan overheerlijke gebakjes.
Tijdens de High Tea staat natuurlijk de thee centraal. U heeft de keuze uit verschillende soorten en smaken. High Tea drinkt u gewoonlijk ‘zwart’, maar bijvoorbeeld groene thee behoort uiteraard ook tot de mogelijkheden. Liever een fruitsmaakje? De Paalkoepel aan de Paterwoldsemeer in Haren, onder de rook van Groningen, voorziet in uw thee-wensen.
Meerweg 225
9752 XD Haren
050-3095252
Variabele openingstijden.
Rolstoeltoegankelijk en er is een invalidetoilet aanwezig.
Wij houden graag rekening met uw (dieet)wensen, voedselallergie of -intolerantie. Geef uw wensen door bij het maken van de reservering.
“DE PAALKOEPEL” high tea (vanaf €18,50 p.p.)
2 kopjes thee of koffie, worteltjes cake met amandel, “ Madeleines ” met citroen, ouderwetse boterkoek, brownies met hazelnoten, oud Indonesisch spekkoek, bonbons met kruim van cornflakes en chocolaatjes met gepofte quinoa, scones met kaneel en rozijnen geserveerd met 2 soorten confituren en zure room, zoute koekjes & ” Finger ” sandwiches met gerookte zalm en dille, parmaham en tomaat, kruidenkaas en komkommer.
Uitbreiding van de High Tea is mogelijk per persoon:
Eclairs met bananenmousse €2,00
Chocolade cake €1,50
Quiche Lorraine €2,50
Sandwich gerookte kip €1,75
Bitterballen €1,50
Voor deze gelegenheid zijn nog geen reviews ingediend. Schrijft u de eerste?
Wilt u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen op het gebied van high tea?
Meldt u zich dan nu aan voor de nieuwsbrief van High Tea Wereld!